Festival „Beethoven“

11.12.2020 kell 18:00
Suur saal

Robert Traksmann (viiul), Sten Heinoja (klaver), Theodor Teppo (klaver), Jana Potštarjova (klaver), Sten Heinoja (klaver), Maria Magdik (klaver), Sten Lassmann (klaver), Theodor Sink (tšello), Kristi Kapten (klaver)
Kavas Beethoveni klaverisonaadid nr 19–23, viiulisonaat nr 9 ja tšellosonaat nr 3

PILET HINNAGA 10 € PILETILEVIST JA PILETIMAAILMAST

Eesti Interpreetide Liidu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Eesti Pianistide Liidu koostöös toimuval festivalil Beethoven tulevad seitsme õhtu jooksul ettekandele kõik helilooja klaveri-, viiuli- ja tšellosonaadid. Festivali kava moodustab tervikliku teekonna, mis viib kuulaja Beethoveni varastest meistriteostest tema hilise, romantismile ja kaasajale suunda näidanud loominguni.
Lavale astuvad Eesti tippinterpreedid, rahvusvaheliselt tunnustatud klaveri-, viiuli- ja tšellovirtuoosid kõrvuti noorte talentidega.


11. detsembri kontserdi kava: 

Robert Traksmann, Sten Heinoja – Viiulisonaat nr 9 A-duur op. 47 (Kreutzer“)
Theodor Teppo – Klaverisonaat nr 19 g-moll op. 49
Jana Potštarjova – Klaverisonaat nr 20 G-duur op. 49
Sten Heinoja – Klaverisonaat nr 21 C-duur op. 53
Maria Magdik – Klaverisonaat nr 22 F-duur op. 54
Sten Lassmann – Klaverisonaat nr 23 f-moll op. 57 (Appassionata)
Theodor Sink, Kristi Kapten – Tšellosonaat nr 3 A-duur op. 69

Vaata kogu festivali programmi SIIT.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!