Tatari 13, Tallinn 10116
Facebook

neljapäev
17.10

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi II voor

Töö Eesti Rahvusmeeskooriga

Kavas Ernesaks, Kapp, Läte, Saar, Tubin, Türnpu

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

neljapäev
17.10

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Õppejõud laval

Klaveritrio koosseisus Mari Poll (viiul), Henry-David Varema (tšello), Mihkel Poll (klaver)

Kavas Rahmaninov, Tüür, Lemba

Suur saal kell 19:00 TASUTA

reede
18.10

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Klassikontsert

Arvo Leiburi viiuliüliõpilased

Katariina Maria Kits, Fred Heinoja, Min Young Joo, Nina Kawaguchi

Klaveril Reet Ruubel, Chihiro Yamadera

Kavas Sarasate, Ifukube, Pärt, Tüür

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

laupäev
19.10

Suur saal kell 16:00 15/10 €

VII Eesti noorte koorijuhtide konkursi finalistide lõppkontsert

EMTA segakoor

Eesti Rahvusmeeskoor

Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Juhatavad finalistid

Kavas Bach, Brahms, Ernesaks, Kapp, Lepik, Läte, Mahler, Pärt, Saar, Tubin, Türnpu

Suur saal kell 16:00 15/10 €

laupäev
19.10

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Jubilate

Bruno Lukk 110

Esinevad Bruno Luki endised õpilased Kalle Randalu, Arbo Valdma, Leelo Kõlar, Matti Reimann, Evi Ross, Olga Tambre, Enn Kiviloo, Ivo Sillamaa, Lembit Orgse, Lauri Väinmaa, Mati Mikalai, Tiina Kärblane, Mart Ernesaks, Martti Raide

Kaastegevad keelpillikvartett Prezioso, Kristel Pärtna (sopran), Tähe-Lee Liiv (klaver, TMKK)

Kavas Brahms, Schubert/Liszt, Skrjabin, Mägi jt

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

teisipäev
22.10

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Tudengiteisipäev

Johanna Maria Ernesaks (metsosopran), Hendrik Ojasaar (klaver)

Vahetekstid Merilyn Jaeski

Kavas Brahms, Poulenc, Tamberg

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

kolmapäev
23.10

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Sada suures saalis

Vaskpillikvintett NyNorsk (Norra)

Ingrid Eliassen (trompet), Jørgen Arnesen (trompet), Daniel W. Kjellesvik (metsasarv), Ingebjørg Bruket (tromboon), Berger Iver Færder (tuuba)

Kaastegevad Sean Bell (kontratenor, Norra), Liis Viira (harf)

Kavas Asheim, Ho, Viira, Tulev (maailmaesiettekanne)

Suur saal kell 19:00 TASUTA

neljapäev
24.10

Suur saal kell 19:00 12–15 €

Eesti Kontsert esitleb: Erkki-Sven Tüüri autorikontsert

Tallinna Kammerorkester

Triin Ruubel (viiul)

Dirigent Kaspar Mänd

Suur saal kell 19:00 12–15 €

laupäev
26.10

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Sada suures saalis

EMTA kammerorkester

Solistid Gloria Ilves (viiul), Joosep Reimaa (viiul)

Kavas Tšaikovski

Kunstiline juht Arvo Leibur

Suur saal kell 19:00 TASUTA

pühapäev
27.10

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

Ristuvad kultuurid / Crossing Cultures

Eesti – Hiina

Esinevad Eesti ja Hiina üliõpilased

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

esmaspäev
28.10

Suur saal kell 19:00 12–17 €

Aarne Saluveeri 60. sünnipäeva kontsert

Aarne Saluveeri 60. sünnipäeva kontsert toob Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uude kontserdisaali kokku Saluveeri praegused ja endised lauljad ning temaga koostööd teinud muusikud.

Suur saal kell 19:00 12–17 €

teisipäev
29.10

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Tudengiteisipäev

Lea Valiulina (klaver)

Kavas Beethoven, Chopin, Rahmaninov, Sumera

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

kolmapäev
30.10

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Klassikontsert

Mari Tampere-Bezrodny viiuliüliõpilased

Ann Meeta Teppo, Karmen Urb, Aleksandra Serebrjakova, Laura Klesment, Giulia Guarini, Kristjan Rudanovski, Joonas Teppo, Gloria Ilves, Kaisa Padur, Oliver Vilu (TMKK)

Klaveril Jelena Fomina, Lea Leiten

Kavas Tsintsadze, Bloch, Triggs, Brahms, Tšaikovski, Wieniawski, Sarasate, Debussy, Ravel, Hatšaturjan jt

Suur saal kell 19:00 TASUTA

neljapäev
31.10

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Ajast aega XVII

Vittoria Ecclesia (klarnet), Katariina Maria Kits (viiul), Nina Kawaguchi (viiul), Leena Laas (viiul), Liina Žigurs (vioola), Ruslan Petrov (tšello), Maila Laidna (klaver), Anneli Tohver (klaver)

Kavas Debussy, Menotti, Schnittke, Pärt

Suur saal kell 19:00 TASUTA