Tatari 13, Tallinn 10116
Facebook

pühapäev
08.12

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

Õppejõud laval

„Beethoveni aasta eelõhtul“

Lembit Orgse (haamerklaver)

Kavas C. P. E. Bach, Clementi, Haydn, Beethoven

Kontserdile eelneb vestlusring kell 16.00 EMTA kammersaalis

Kammersaal kell 17:00 TASUTA

esmaspäev
09.12

Black box kell 17:00 TASUTA

Jazzmuusika kontsert-eksam

Jazzmuusika eriala ning muusikapedagoogika eriala ansamblid ja solistid

Juhendajad Joel-Rasmus Remmel, Mare Väljataga, Ingrid Hagel-Brustia, Jaak Sooäär, Aleksander Paal

Black box kell 17:00 TASUTA

teisipäev
10.12

Black box kell 17:00 TASUTA

Jazzmuusika eriala kontsert-eksam

Jazzmuusika eriala ansamblid

Juhendajad Raul Sööt, Aleksander Paal, Jaak Sooäär

Black box kell 17:00 TASUTA

teisipäev
10.12

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Tudengiteisipäev

„Mann und Weib… und Weib und Mann“

EMTA ooperistuudio kontsert-lavastus Mozarti ooperimuusikast

Lavastaja Hermann Keckeis (Austria)

Esinevad EMTA lauluüliõpilased Sonja Herranen, Karmen Kõrnas, Filipp Varik, Jakob Tomson, Jānis Sustrups, Katri Juss, Merit Kraav, Emily Ruus, Triin-Eliis Süld, Maarja Triise, Heljä Viirakivi, Wanli Deng, Wei Xie, Johanna Maria Ernesaks, Ursula Roomere, Hanna Saar, Rein Saar, Erki Lillemets, Karoliina Huovinen, Ruixue Wang, Wook Jae Lee, Hyun Woo Lee, Jurģis Marcinkevičs

Muusikalised juhendajad Ave Wagner ja Ene Rindesalu

Klaveril Ene Rindesalu

Kavas aariad ja ansamblid Mozarti ooperitest

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

kolmapäev
11.12

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Klassikontsert

„Klavessiin ja sõbrad“

Imbi Tarumi klavessiiniüliõpilased Meeri Kraas, Elina Tšertšel, Leiu Tõnissaar, Mirjam Murd, Kristiina Tanner, Anneli Tohver

Kaastegevad Kristiina Under (sopran), Anna-Grete Rebane (sopran), Egle Veltmann (metsosopran), Kseniia Sitnikova (oboe), Villem Süvari (barokktrompet), Raimond Vendla (barokktrompet), Samuel Jalakas (barokktrompet), Indrek Vau (barokktrompet), Laur Ints (barokkviiul), Olga Kudajeva (barokkviiul), Imbi Tarum (klavessiin)

Kavas Monteverdi, Rossi, Corelli, Lebègue, Dandrieu jt

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

reede
13.12

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Improvisatsioonikursuse lõppkontsert

Alistair MacDonald (live-elektroonika, Šotimaa)

Esinevad kursusel osalenud üliõpilased ja õppejõud

Kavas vabad improvisatsioonid erinevates kammerkoosseisudes koos live-elektroonikaga

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

laupäev
14.12

Orelisaal kell 14:00 TASUTA

Laupäevad barokkoreliga

Jõulumuusikat advendiajaks

Andres Uibo ja Toomas Trassi oreliüliõpilased

Erich-Johann Kullamäe, Violetta-Viktoria Haletskaja, Ramona Lasmane, Aivar Uuk, Olena Khaladzhi, Meeri Kraas, Noemi Collings, Hei Ching Lam, Kseniia Sitnikova, Chihiro Yamadera

Kaastegevad Liisi Aomets (sopran), Viktorija Agnese Vancāne (sopran), Samira Strakerjahn (sopran), Aivar Uuk (tenor), Alexey Savinkov (oboe), Aivar Sõerd (orel)

Kavas Muffat, Bach, Bach/Ernst, Seger, Caccini/Vavilov, Händel, Buxtehude, Franck, Adam

Orelisaal kell 14:00 TASUTA

laupäev
14.12

Suur saal kell 19:00 TASUTA

Sada suures saalis

„Stravinski ja Adams“

EMTA sümfooniaorkester

Solistid Johan Randvere (klaver), Kristjan Veermäe (klaver), Anna Smirnova (klaver)

Dirigent ja kunstiline juht Toomas Vavilov

Kavas Stravinski, Adams

Suur saal kell 19:00 TASUTA

pühapäev
15.12

Orelisaal kell 14:00 TASUTA

Jõulukontsert

Urmas Vulbi endised ja praegused viiuliüliõpilased

Merlin Porkma, Liisa Veri, Hanna-Liisa Schönberg, Marelle Kivinukk, Liis Hallikäär, Polina Solovjova, Sandra Kaldma

Klaveril Thea Nestor ja Susanna Liisa Onoper

Kavas Bach, Telemann, Brahms, Sibelius, Tšaikovski, Grieg, Pärt

Orelisaal kell 14:00 TASUTA

pühapäev
15.12

Suur saal kell 17:00 TASUTA

Sada suures saalis

Triin Ruubel-Lilleberg (viiul)

Henry-David Varema (tšello)

Frank-Immo Zichner (klaver, Saksamaa)

Kavas Mozart, Beethoven, Schubert

Suur saal kell 17:00 TASUTA

esmaspäev
16.12

Suur saal kell 19:00 VÄLJA MÜÜDUD

Jõulueri

Esinevad EMTA õppejõud

Suur saal kell 19:00 VÄLJA MÜÜDUD

neljapäev
19.12

kell 17:00 Adamson-Ericu muuseum
Sissepääs muuseumipiletiga

Kitarriõhtu

Heiki Mätliku kitarriüliõpilane Yifei Wu (klassikaline kitarr)

Kaastegev Yun Xu (sopran)

Kavas Bach, Sor, Villa-Lobos, Giuliani

kell 17:00 Adamson-Ericu muuseum
Sissepääs muuseumipiletiga

neljapäev
19.12

Kammersaal kell 19:00 TASUTA

Pärimusmuusikute jõulukontsert-pidu

Esinevad EMTA pärimusmuusika eriala üliõpilased ja õppejõud

Kavas eesti traditsiooniline ja uuem rahvalik muusika

Kammersaal kell 19:00 TASUTA