NB! JÄÄB ÄRA! 101 suures saalis. EMTA saksofoniklass 40

15.11.2020 kell 17:00
Suur saal

NB! Seoses esinejate haigestumisega jääb kontsert ära! Vabandame!
Saksofonikvartetid SaxEst ja Quattro Quarti, Eesti Saksofonikvartett, saksofoniansamblid ja -orkester
Solistid Uku Gross, Joonas Neumann, Villu Veski, Virgo Veldi
Kaastegevad Karl-Johan Kullerkupp (vibrafon), Kaspar Ernesaks (vibrafon)
Dirigent Toomas Vavilov
Kavas Glass, Dubois, Štšedrin, Tamberg, Pärt, Kõrvits (Eesti esiettekanne), Veski/Maaker, Maltis (maailmaesiettekanne) jt

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST

Kontserdisari „101 suures saalis“ ootab publikut, et pakkuda sügistuulte ja -tormide eest justkui muusikalist pelgupaika. Kontserdisari koondab enesesse maailmatasemel muusikaprogrammi, mille esitajateks on muusika- ja teatriakadeemia (EMTA) õppejõud – väljapaistvad eesti muusikud –, üliõpilaste paremik ning mainekad külalisinterpreedid partnerülikoolidest ja mujalt. Akadeemia juubeliaastal alguse saanud sarja kontserdid toimuvad EMTA kontserdi- ja teatrimaja südames – suures saalis, mis pakub Eesti parimat akustikat ja kaasaegseimaid tehnoloogilisi võimalusi.

Palume kõigil kontserdikülalistel alates esmaspäevast, 12. oktoobrist 2020 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontsertidel kanda maski. Ühekordseid maske saab osta kontserdi eel ka saaliteenindajalt. Peame sündmuste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid. Palume publikul lähtuda üritusel kohapeal jagatavatest juhistest.

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus