Ajast aega XXII

26.02.2021 kell 19:00
Suur saal

Joosep Serva (metsasarv), Georg Maaten (viiul), Oksana Lohinova (klaver), Kaisu Tanskanen (klarnet), Oliver Anni (fagott), Villem Endel Tiits (trompet), Yestyn Griffith (viiul), Anu Luukela (tšello), Liene Nitiša (klaver), Anete Vinkel (flööt), Jakob Peäske (fagott), Evita Lohu (klaver), Soo-Young Lee (klarnet), Levi-Danel Mägila (tšello), Anneli Tohver (klaver), Merily Leotoots (viiul), Aleksandra Serebrjakova (viiul), Liisi Rusnak (vioola), Kristian Plink (tšello), Maila Laidna (klaver)
Kavas Fauré, Tamberg, Martinů, Poulenc, Oja

TASUTA PÄÄSE FIENTAST

Juba kuuendat õppeaastat toimuv kontserdisari „Ajast aega“ toob lavale klassikaliste kammerteoste kõrval uut ja vähem tuntud repertuaari. Ühest küljest pakuvad sarja kontserdid publikule võimalust avardada oma muusikalist silmaringi, teisalt aga arendavad EMTA tudengite koosmänguoskust, üksteise kuulamist ja abstraktset muusikalist mõtlemist.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus