COMMUTE #5. MONOFOOB

20.04.2023 kell 19:00
Kammersaal

Kontserdil kõlavad Hele-Mai Vettiku, Uku Õunapuu, Rebeca Žukovitši, Kenneth Flaki ja Monica Vejgaardi uudisteosed ning Jörg Widmanni looming klaverile ja klarnetile, mida esitab duo Taavi Orro & Robert Fleitz

Kontserdi eel kell 18:15 toimub samas ruumi pisiloeng, kus mh audiovisuaalse loomingu õppejuht ja lektor Einike Leppik räägib visuaalsest kompositsioonist ja saab esitada küsimusi

TASUTA PÄÄSE FIENTAST

 

Tegemist on põneva kontserdikavaga, kus näeb teoseid, mille noot ei ole kirjutatud klassikalises noodikirjas. Teosed on lühikesed ja vahelduvad.

 

COMMUTE (COMposition and MUsic TEchnology)

Sel aastal tähistab Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia heli, visuaali ja muusikatehnoloogia festival COMMUTE 5. sünnipäeva.

Festival pakub publikule EMTA heliloomingu ja improvisatsioonilise muusika osakonna uudisteoseid, mis on seotud publiku jaoks terviklikeks kontsertideks. Festivali idee on olnud algusest peale ühendada olemasolev literatuur, professionaalne kogemus ja noorte värsked loomesähvatused, tekitada pinnas ja väljund sünergiaks. Lisaks tudengitöödele kaasatakse festivalile nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt silmapaistvate muusikute-kunstnike loomingut.

 

Vaata lähemalt https://commute.art/

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus