COMMUTE#4. THE LISTENING EYE

20.04.2022 kell 21:00
Kino Sõprus

Andrea Pagliara, Karl Korts, Triin Brigitta Heidovi, Valerio Galadini, Otto Iivari, Rebeca Žukovitši (EMTA tudengid) uued teosed ning Eesti esmaesitlused rahvusvaheliselt tuntud kunstnike Bret Battey, Mariam Gviniashvili ja Andrew Knight Hilli audiovisuaalsetest teostest

PILET 5 € KINOST SÕPRUS

Kontsert toimub “COMMUTE” festivali raames 20. aprillil kell 21 Kinos Sõprus. Uksed avatakse kell 20.30, audiovisuaalse sissejuhatuse teeb Karl Konts.

COMMUTE (COMposition and MUsic TEchnology) on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia festival, mille fookuses on heli, visuaal ja muusikatehnoloogia. See pakub EMTA heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakonna uudisteoseid, mis seotud publiku jaoks terviklikeks kontsertideks. Lisaks tudengitöödele kaasatakse festivalile nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt silmapaistvate muusikute-kunstnike loomingut. Festival toimub neljandat korda. 

Sel aastal tähistab EMTA audiovisuaalse kompositsiooni õppekava 10. sünnipäeva: esimene lend alustas 2011/2012. õppeaastal. Audiovisuaalse kompositsiooni õppesuund annab tudengitele alusteadmisi võimalustest, kuidas visuaalkunsti saab integreerida muusikalisse mõtlemisse. Praeguseks on toona bakalaureuseastmes avatud erialast kasvanud välja ka magistri õppekava, kuhu aasta-aastalt on tulemas järjest rohkem ning järjest silmapaistvamaid tudengeid üle terve maailma. 

COMMUTE#4

18.–23.04.2022

Facebook: @commutefestival https://www.facebook.com/CommuteFestival 

Instagram: @commutefestival https://www.instagram.com/CommuteFestival

https://www.commute.art

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia