COMMUTE#4. TOMORROWLAND

18.04.2022 kell 21:00
Kammersaal

Improtrio Free Voces (Ivi Rausi, Kärt Sepp, Sirje Medell)
EMTA tudengid Triin Brigitta Heidov, Rebeca Žukovitš, Valerio Galadini, Harmo Kallaste, Gregorio Dalla Costa, Can Luca Etterlin

TASUTA PILET FIENTAST JA TUND ENNE ALGUST KOHAPEALT

Kontserdi idee on sündinud EMTA visuaalse kompositsiooni aine tudengite ja improtrio Free Voces koostöös. See on segu heli- ja visuaalimprovisatsioonidest ning eelnevalt komponeeritud/loodud heli- ja videomaterjalist.

Kontsert toimub “COMMUTE” festivali raames 18. aprillil 2022 EMTA kammersaalis (sissepääs Sakala tänava poolt).

COMMUTE (COMposition and MUsic TEchnology) on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia festival, mille fookuses on heli, visuaal ja muusikatehnoloogia. See pakub EMTA heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakonna uudisteoseid, mis seotud publiku jaoks terviklikeks kontsertideks. Lisaks tudengitöödele kaasatakse festivalile nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt silmapaistvate muusikute-kunstnike loomingut. Festival toimub neljandat korda. 

Sel aastal tähistab EMTA audiovisuaalse kompositsiooni õppekava 10. sünnipäeva: esimene lend alustas 2011/2012. õppeaastal. Audiovisuaalse kompositsiooni õppesuund annab tudengitele alusteadmisi võimalustest, kuidas visuaalkunsti saab integreerida muusikalisse mõtlemisse. Praeguseks on toona bakalaureuseastmes avatud erialast kasvanud välja ka magistri õppekava, kuhu aasta-aastalt on tulemas järjest rohkem ning järjest silmapaistvamaid tudengeid üle terve maailma. 

COMMUTE#4

18.–23.04.2022

Facebook: @commutefestival https://www.facebook.com/CommuteFestival 

Instagram: @commutefestival https://www.instagram.com/CommuteFestival

https://www.commute.art

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia