CPPM avatud tund: Stacy Makishi

09.12.2023 kell 19:00
EMTA black box

Laval kaasaegsete etenduskunstide üliõpilased

Piletid 5-25 EUR Piletikeskusest

Stacy Makishi

Hawaiil sündinud Stacy Makishi lõbutseb paljudes loomevormides, sealhulgas elav kunst, film, kujutav kunst ja füüsiline teater. Ta on esinenud Queen Elizabeth Hallis, Royal Albert Hallis, TATE Modernis ja San Francisco moodsa kunsti muuseumis. Stacy Makishil on üle 30-aastane kogemus juhendajana ja ta on hoolikalt välja töötanud nutikaid viise, kuidas tabada kunstnikku ootamatult. Ta on õpetanud Harvardis, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudis, California ülikoolis Berkeleys, Wellesley kolledžis ja Massachusettsi ülikoolis ning olnud kunstnik ja külalislektor Londoni Queen Mary ülikoolis.

Killing Time töötuba

Kas surmate oma loomingulised ideed enne nende sündi? Kas märkate, et mida rohkem aega teil on, seda vähem jõuate? Kas jääte pidevalt oma teele?

Tutvustame Killing Time’i! See on töötuba, mis julgustab osalejaid: Liigu kiiremini kui mõtle. Loo kriitikast kiiremini.  Seisa vastu vastupanule. Purusta edasilükkamine. Killing Time on füüsiline töötuba, mis ootab kõiki elava kunsti ja etendamise huvilisi. Tuleb olla valmis katsetama uusi ideid ja olema seiklushimuline, et sammuda tundmatusse.