NB! JÄÄB ÄRA! Noorteakadeemia jõulugala

20.12.2020 kell 17:00
Suur saal

NB! Lähtuvalt akadeemias kehtivast korrast ei toimu alates 14.12 avalikud kontserdid
Karoliina Kuppart (viiul), Miia Ruubel (viiul), Rahel Peäske (viiul), Grettel Eerik (vioola), Susanne Rull (flööt), Tähe-Lee Liiv (klaver), Uku Gross (saksofon), Patrick Mauer (fagott), Tiit Tomp (klaver)
Kavas Schubert, Donizetti, Ravel, Saint-Saëns, Kreisler jt

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST

Käesoleval sügisel alustas tööd Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Noorteakadeemia, mille eesmärgiks on toetada noori muusikalisi andeid ning anda neile võimalus saada osa EMTA-s pakutavast professionaalsest muusikaharidusest. Noorteakadeemia pakub seal õppijale võimaluse käia regulaarselt erialatundides EMTA õppejõu juures, osaleda meistrikursustel ja kammermuusikaprojektides ning esineda EMTA saalides toimuvatel kontsertidel.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus