Festival „Beethoven“

08.12.2020 kell 18:00
Suur saal

Tanel Joamets (klaver), Mariin Gill (klaver), Johan Randvere (klaver), Linda-Anette Verte (viiul), Maksim Štšura (klaver), Arvo Leibur (viiul), Katariina Maria Kits (viiul), Lea Leiten (klaver), Marko Martin (klaver), Sofia Khvichia (klaver), Lea Valiulina (klaver)
Kavas Beethoveni klaverisonaadid nr 5–10 ja viiulisonaadid nr 1–3

PILET HINNAGA 10 € PILETILEVIST JA PILETIMAAILMAST

Eesti Interpreetide Liidu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Eesti Pianistide Liidu koostöös toimuval festivalil Beethoven tulevad seitsme õhtu jooksul ettekandele kõik helilooja klaveri-, viiuli- ja tšellosonaadid. Festivali kava moodustab tervikliku teekonna, mis viib kuulaja Beethoveni varastest meistriteostest tema hilise, romantismile ja kaasajale suunda näidanud loominguni.
Lavale astuvad Eesti tippinterpreedid, rahvusvaheliselt tunnustatud klaveri-, viiuli- ja tšellovirtuoosid kõrvuti noorte talentidega.


8. detsembri kontserdi kava: 

Tanel Joamets – Klaverisonaat nr 5 c-moll op. 10
Mariin Gill – Klaverisonaat nr 6 F-duur op. 10
Johan Randvere – Klaverisonaat nr 7 D-duur op. 10
Triin Ruubel, Maksim Štšura – Viiulisonaat nr 1 D-duur op. 12
Arvo Leibur, Johan Randvere – Viiulisonaat nr 2 A-duur op. 12
Katariina Maria Kits, Lea Leiten – Viiulisonaat nr 3 e-moll, op. 12
Marko Martin – Klaverisonaat nr 8 c-moll op. 13 (Pateetiline“)
Sofia Khvichia – Klaverisonaat nr 9 E-duur op. 14
Lea Valiulina – Klaverisonaat nr 10 G-duur op. 14


Vaata kogu festivali programmi SIIT.  

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!