Festival „Beethoven“

09.12.2020 kell 18:00
Suur saal

Jaan Ots (klaver), Kristina Kriit (viiul), Marko Martin (klaver), Andrus Haav (viiul), Lauri Väinmaa (klaver), Mati Mikalai (klaver), Evita Lohu (klaver), Sven-Sander Šestakov (klaver), Maksim Štšura (klaver)
Kavas Beethoveni klaverisonaadid nr 11–15 ja viiulisonaadid nr 4 ja 5

PILET HINNAGA 10 € PILETILEVIST JA PILETIMAAILMAST

Eesti Interpreetide Liidu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Eesti Pianistide Liidu koostöös toimuval festivalil Beethoven tulevad seitsme õhtu jooksul ettekandele kõik helilooja klaveri-, viiuli- ja tšellosonaadid. Festivali kava moodustab tervikliku teekonna, mis viib kuulaja Beethoveni varastest meistriteostest tema hilise, romantismile ja kaasajale suunda näidanud loominguni.
Lavale astuvad Eesti tippinterpreedid, rahvusvaheliselt tunnustatud klaveri-, viiuli- ja tšellovirtuoosid kõrvuti noorte talentidega.


9. detsembri kontserdi kava: 

Jaan Ots – Klaverisonaat nr 11 B-duur op. 22
Kristina Kriit, Marko Martin – Viiulisonaat nr 4 a-moll op. 23
Andrus Haav, Lauri Väinmaa – Viiulisonaat nr 5 F-duur op. 24
Mati Mikalai – Klaverisonaat nr 12 As-duur op. 26
Evita Lohu – Klaverisonaat nr 13 Es-duur, op. 27
Sven-Sander Šestakov – Klaverisonaat nr 14 cis-moll, op. 27
Maksim Štšura – Klaverisonaat nr 15 D-duur op. 28 (Pastoraalne“)

Vaata kogu festivali programmi SIIT

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!