Festival „Beethoven“

13.12.2020 kell 18:00
Suur saal

Marcel Johannes Kits (tšello), Sten Heinoja (klaver), Valle Rasmus Roots (tšello), Sten Lassmann (klaver), Irina Zahharenkova (klaver), Ivari Ilja (klaver), Peep Lassmann (klaver)
Kavas Beethoveni klaverisonaadid nr 30–32 ja tšellosonaadid nr 4 ja 5

PILET HINNAGA 10 € PILETILEVIST JA PILETIMAAILMAST

Eesti Interpreetide Liidu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Eesti Pianistide Liidu koostöös toimuval festivalil Beethoven tulevad seitsme õhtu jooksul ettekandele kõik helilooja klaveri-, viiuli- ja tšellosonaadid. Festivali kava moodustab tervikliku teekonna, mis viib kuulaja Beethoveni varastest meistriteostest tema hilise, romantismile ja kaasajale suunda näidanud loominguni.
Lavale astuvad Eesti tippinterpreedid, rahvusvaheliselt tunnustatud klaveri-, viiuli- ja tšellovirtuoosid kõrvuti noorte talentidega.


13. detsembri kontserdi kava:

Marcel Johannes Kits, Sten Heinoja – Tšellosonaat nr 4 C-duur op. 102
Valle Rasmus Roots, Sten Lassmann – Tšellosonaat nr 5 D-duur op. 102
Irina Zahharenkova – Klaverisonaat nr 30 E-duur op. 109
Ivari Ilja – Klaverisonaat nr 31 As-duur op. 110
Peep Lassmann – Klaverisonaat nr 32 c-moll op. 111

Vaata kogu festivali programmi SIIT

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!