Festival „Eesti muusika nädal“. Eino Tamberg

09.12.2021 kell 19:00
Suur saal

Kavas Eino Tamberg

PILET 5 € SAADAVAL FIENTAS

Kavas Eino Tambergi looming:

 

Muusikat oboele op. 35
Ingely Laiv-Järvi (oboe), Sten Heinoja (klaver)

 

Tantsivad tuubaga  op. 105
Madis Vilgats (tuuba), SooYoung Lee (klarnet), Mati Lukk (kontrabass), Vambola Krigul (löökpillid), Linda-Anette Verte (viiul), Maksim Štšura (klaver)

 

Sonaat op. 82
Indrek Vau (trompet), Heigo Rosin (löökpillid), Sten Heinoja (klaver)

 

Viis Romanssi Sandor Petöfi sõnadele op. 4
Raiko Raalik (bariton), Maksim Štšura (klaver) 

 

Improvisatsioon, tokaata ja postlüüd op. 63
Linda-Anette Verte (viiul), Sten Heinoja (klaver)

 

Mäng viiele neljas vaatuses op. 91
Vambola Krigul (löökpillid), saksofonikvartett Quattro Quarti

 

Festival „Eesti muusika nädal“ tõstab tähelepanu keskpunkti eesti helikunsti. Iga kontsert on tervenisti pühendatud ühele Eesti heliloojale. Tänavu esmakordselt toimuva festivali neli autoriõhtut keskenduvad Artur Lemba, Erkki-Sven Tüüri, Eino Tambergi ja Ester Mägi loomingule. Hinnatud intepreetide esituses kõlab lemmikute seas ka vähetuntud või sootuks mängimata palasid.

Festival sünnib Eesti Interpreetide Liidu ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koostöös ja kõik festivali kontserdid leiavad aset Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suures saalis.

NB! Üritusel saavad osaleda üksnes need täiskasvanud, kes on vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud. Alates 1.11.2021 peavad üritusele pääsemiseks COVID tõendi esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. Kohapeal testimist ei toimu.

Kõigil vähemalt 12-aastastel külalistel on kohustuslik kanda maski ning koos tõendiga esitada isikut tõendav dokument. 

Sündmuse korraldajad: Eesti Interpreetide Liit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus