Jazz akadeemias (NB! JÄÄB ÄRA!)

19.04.2020 kell 19:00
Black box

Kristin Kalnapenk Ansambel: Kristin Kalnapenk (vokaal, akustiline kitarr), Karl Madis Pennar (elektrikitarr), Artis Boriss (klaver), Robert Rebane (basskitarr), Ramuel Tafenau (trummid)
Kavas Kalnapenk

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST (piletid saadaval alates märtsist 2020)

Kristin Kalnapenk on Tallinnast pärit silmapaistev lauljatar ja laulukirjutaja. Olles veetnud 11 aastat oma elust Hispaanias, kirjutab Kristin laule nii eesti, inglise kui ka hispaania keeles. Oma loomingus jutustab Kristin armastusest ja elukogemustest, kus tihtipeale peegelduvad saadud õppetunnid.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika eriala tähistab kooli juubeliaastal oma 15. sünnipäeva. Juba eriala loomisest 2004. aastal läks akadeemia kammersaalis käima populaarne kontserdisari „Jazz akadeemias“, mille esinejateks olid jazzmuusika eriala tudengid ning külalisõppejõud maailma eri paigust. Vahepeal liikusid jazziüritused tänu uute kontserdipaikade avamisele akadeemia majast välja, kuid nüüd on EMTA värskelt valminud black box’i näol olemas kaasaegne saal, kus vahepeal soiku jäänud sari taaselustada. „Jazz akadeemias“ kutsub kuulama!

 

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus