Kitarriõhtu. Francesco Maggio, Theodor Lattikas ja Meriliis Saar

16.11.2023 kell 17:00
Adamson-Ericu muuseum (Lühike jalg 3)

Sissepääs muuseumi piletiga 8/5 €

Heiki Mätliku ja Kirill Ogorodnikovi kitarriüliõpilased:

Francesco Maggio  alustas kitarri õpinguid juba 9-aastaselt. Ta on võitnud preemiaid Salento, Foggia, Amigdala kitarri konkurssidel. Alates 2022. aastast on Francesco Maggio olnud kitarriõpetaja Nino Serafini konservatooriumis. Iseäranis tunneb Francesco huvi kitarri kammermuusika vastu.
Praegu on ta EMTAs õppimas ERASMUS vahetusüliõpilasena Heiki Mätliku kitarriklassis.

Theodor Lattikas alustas kitarriõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis ja lõpetas aastal 2023 Tallinna Muusika- ja Balletikooli. Tema õpetaja oli Robert Jürjendal. Ta on saavutanud auhinnalisi kohti nii vabariiklikel kui regionaalsetel konkurssidel. Sellest aastast õpib ta EMTAs Kirill Ogorodnikovi kitarriklassis. Klassikalise kitarri kõrval meeldib Theodorile mängida ka elektrikitarri.

Meriliis Saar on lõpetanud klassikalise kitarri eriala Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Lauri Jõelehe ja Kirill Ogorodnikovi juhendamisel. Lisaks klassikalisele kitarrimängule meeldib talle end proovile panna erinevates stiilides ja koosseisudes, iseäranis köidab teda mitmesugune pärimusmuusika ning ansamblimäng.

 

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus koostöös Adamson-Ericu muuseumiga