Klassikontsert. „F&F“

20.02.2021 kell 19:00
Suur saal

Mihkel Peäske flöödi- ja Peeter Sarapuu fagotiüliõpilased
Anete Vinkel (flööt), Laura Schmid (flööt), Jolán Kiss (flööt), Maria Elonen (flööt), Kristin Müürsepp (flööt), Susanne Rull (flööt, EMTA noorteakadeemia), Jakob Peäske (fagott), Oliver Anni (fagott), Xuehong Zhu (fagott), Patrick Mauer (fagott, EMTA noorteprogramm), Robert Nael (fagott, TMKK)
Klaveril Maksim Štšura, Ralf Taal, Jana Peäske, Evita Lohu, Tiit Tomp (EMTA noorteprogramm)
Kavas Vivaldi, Beethoven, Donizetti, Poulenc, Bozza, Tulou, Reinecke, Dutilleux

TASUTA PÄÄSE FIENTAST

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus