Konverents „Eesti teatriharidus: teerajajatest nüüdisaegse lavastajaõppeni“

28.11.2020 kell 10:00
Black box

Konverentsiga tähistatakse 100 aasta möödumist TRK lavakunstikateedri asutaja Voldemar Panso sünnist ja Paul Sepa teatristuudio loomisest 1920. aastal ehk süstemaatilise teatrihariduse algusest Eestis.
Konverentsist osavõtt on tasuta, vajalik on eelregistreerumine

Konverentsil mõtestatakse teatrihariduse arengut nii mineviku kui ka tuleviku perspektiivis
ning käsitletakse päevakorralisi küsimusi lavastajaharidusest Eestis.

Täpsem info ja ajakava: http://lavakas.ee/panso100/konverents/

Osavõtt on tasuta.

Konverents toimub Panso nädala raames. Kogu nädala kava: http://lavakas.ee/panso100/

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korrajdaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti osakond ja Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus.