Kristjan Kannukene (live-elektroonika ja hääl) ja Vaim Sarv (live-elektroonika ja hääl)

19.03.2023 kell 19:00
Black box

Kavas vabaimprovisatsioon hääle ja elektroonikaga

TASUTA PÄÄSE FIENTAST

Kristjan Kannukene ja Vaim Sarv esitavad vabaimprovisatsiooni hääle ja elektroonikaga. Kasutades laiendatud vokaaltehnikaid ja kõlarite tagasisidet, suubuvad nad intensiivse seisundisse, kus kohtuvad müra, rituaal ja pärimusmuusika.

 

Kristjan Kannukene on eesti vioolamängija, laulja ja elektrikitarrist, kelle muusikas kohtuvad erinevad traditsioonid ja esteetikad. Teda köidab hetk ja selles sündiv loome. Klassikalise- ja rokkmuusika taust on avanud avaraid võimalusi Eestis ja välismaal, alates elektrikitarriga Bachi viiulikontserdi esitamisest ja vioolaga ERSO ees rokksoolo
improviseerimisest kuni koostööni kaasaegsete tantsijate ja teatriga. Pühadus ja ürgsus on olnud oluliseks osaks tema olemises, mille helilist väljendust saab kuulda albumil “333”.

Vaim Sarv on eesti pärimusmuusik ja eksperimentaalne vokalist. Tema rituaalid ühendavad vaba improvisatsiooni müraga ja iidse soome-ugri pärimuslauluga. Kasutades kaasaskantavat live-elektroonikat ja laiendatud vokaalitehnikat, kummardab ta ebatavalise akustikaga ja kväärilise kohatajuga ruume.

 

Korraldaja EMTA kontserdi- ja etenduskeskus