müriaadFEST. Charlie Parker 100

21.11.2020 kell 20:00
Black box

29. augustil 2020 tähistati jazzmuusika ajaloo ühe olulisima muusiku, ameerika saksofonisti Charlie Parkeri 100. sünniaastapäeva. Sel puhul toimub EMTA black box'is galakontsert, kus akadeemia jazzmuusika eriala ansamblid toovad publiku ette kava Parkeri loomingust.

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST

Esinevad:

Rebecca Pütsep – laul
Kristi Raias – laul
Tobias Tammearu – saksofon
Karl Madis Pennar – kitarr
Tomislav Šošić – klaver
Henno Kelp – bass
Ramuel Tafenau – trummid
juhendaja Aleksander Paal

Elina Hokkanen – laul
Anett Tamm – laul
Artis Boriss – klaver
Alfred Lykke Nielsen – kitarr
Jasper Alamaa – bass
Ramuel Tafenau – trummid
juhendaja Kirke Karja

Kristin Kalnapenk – laul
Kristófer Hlífar Gíslason – kitarr
Klāvs Ābols – klaver
Raiko-Henry Heinla – saksofon
Allan Kaljaste – saksofon
Karl Tammaru – bass
Karl Martin Kirm – trummid
juhendaja Jaak Sooäär

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus