müriaadFEST. „ONNAMXS 1“

16.11.2021 kell 21:00
Black box

Juan Fran Cabrera (live-elektroonika, audiovisuaalne kompositsioon) multimeedia installatsioon-kontsert

TASUTA PILET FIENTAST

ONNAMXS 1 on multimeedia installatsioon-kontsert, mis põhineb audiovisuaalsel materjalil ja drone muusikal ning mis kuulub omakorda suuremasse aja ja ruumi mõistetele keskenduvate kontsertide sarja. Erinevaid kunstivaldkondi kombineeriva programmi eesmärgiks on pakkuda kuulajale tunni jagu kaasahaaravat ja minimalistlikku visuaalset kogemust. Valgusmängu ja projektsiooni abil läbitakse pimedas ruumis seitse erineva atmosfääriga etappi. 

Onnam (Juan Fran Cabrera) on Andaluusiast pärit multidistsiplinaarne kunstnik, kelle tegevuse keskmes on muusika ning esitus- ja visuaalkunst. Oma töödes otsib ta valdkondade üleseid lähenemisi ühendamaks erinevaid kunstiharusid. Hetkel on tema loomingulise tegevuse fookuses aja kontseptsioon ning füüsilise ja virtuaalse ruumi kasutamine. Juan Fran Cabrera on omandanud EMTA bakalaureusekraadi viiuli erialal, samuti on ta täiendanud end improvisatsiooni ja eksperimentaalmuusika vallas. Praegu jagab ta end EMTA audiovisuaalse kompositsiooni magistriõppe ning Hamburgi vahel, kus ta õpib multimeedia kompositsiooni. Ta on esinenud Hispaanias, Soomes, Saksamaal, Austrias, Tšehhis, Lätis, Eestis ja Belgias ning teeb koostööd selliste kollektiividega nagu Tallinna Uue Muusika Ansambel, Nosoy trio, Uprooting Multidisciplinary Collective ja rahvusvaheline teatrikollektiiv FLOKS.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.

NB! Üritusel saavad osaleda üksnes need täiskasvanud, kes on vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud. Alates 1.11.2021 peavad üritusele pääsemiseks COVID tõendi esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. Kohapeal testimist ei toimu.

Kõigil vähemalt 12-aastastel külalistel on kohustuslik kanda maski ning koos tõendiga esitada isikut tõendav dokument. 

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus