LÜKKUB EDASI! müriaadFEST. „Sinikõrgustele“

17.11.2021 kell 18:00
Suur saal

Kontsert lükkub edasi, uus toimumisaeg on selgumisel.
Vittoria Ecclesia (klarnet), Ilana Lode (klaver), Ksenia Rossar (sopran), Anneli Tohver (klavessiin), klaveriduo Maila Laidna – Tiiu Sisask, keelpillikvartett Prezioso: Mari-Liis Uibo (viiul), Mari-Katrina Suss (viiul), Helena Altmanis (vioola), Andreas Lend (tšello)
Lavastaja Ingmar Jõela
Videokunstnik Alyona Movko-Mägi
Kunstiline juht Marje Lohuaru
Kavas Debussy, Chin, Albini, Ho, Maimets

TASUTA PILET FIENTAST

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.

NB! Üritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud  inimesed. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohtustust ei ole. Täpsem info: www.kul.ee/covid-tervisetoend. Peame sündmuste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid.

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus