Nordtradi avakontsert

16.04.2024 kell 19:00
Suur saal

Nordtradi avakontserdil astuvad lavale eesti pärimusmuusika tipptegijad ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pärimusmuusika eriala üliõpilased

Laval Lummo Kati leelokoor, EMTA pärimusmuusika eriala õppejõud ja üliõpilased: Juhan Uppin, Tuule Kann, Jaak Sooäär, Leanne Barbo, Janika Oras, Katariin Raska, Karoliina Kreintaal, Marion Selgall jt. Kontserdi visuaalse kujunduse loob Rebeca Žukovic

PILET 10€ PILETIKESKUSEST, (üli)õpilased ja pensionärid tasuta

Sissepääsuks vajalik tasuta pääse Piletikeskusest! Palun võta kaasa soodustust tõendav dokument!

Põhja- ja Baltimaade pärimusmuusika õppekavu ühendava võrgustiku kohtumised toimuvad alates 1996. aastast, võõrustajateks erinevad partnerkõrgkoolid. Täna kuulub võrgustikku 14 muusikakõrgkooli, kes pakuvad pärimusmuusika õpet bakalaureuse tasemest doktoriõppeni. Platvormi eesmärgiks on tugevdada Põhja- ja Baltimaade kõrgemat muusikaharidust pärimusmuusika valdkonnas.

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Toetajad Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn (visittallinn.ee), Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, Kuninglik Norra saatkond Tallinnas ja Tallinna Linnakantselei Kodurahuprogramm.

Külasta Tallinna turismiveebi visittallinn.ee või jälgi sotsiaalmeedias @VisitTallinn kanaleid, kust leiad kasulikku infot ja inspireerivaid soovitusi Tallinna vaatamisväärsuste, tegevuste, sündmuste, restoranide ja meelelahutuspaikade kohta.