Nordtradi lõppkontsert: laval Põhja- ja Baltimaade kõrgkoolide pärimusmuusika üliõpilased

20.04.2024 kell 19:00
Suur saal

Lõppkontserdil astub lavale ka rahvusvahelise Nordic Masters õppekava üliõpilaste ansambel

Nordtradi konverentsi raames moodustatakse kõikidest üliõpilastest segaansamblid, kus nad õpetavad teineteisele oma riigi pärimusmuusikat. Nädala raames õpitust ja koosloomes sündivast muusikast pannakse kokku lõppkontserdi programm. Mis täpselt kõlama ja laval juhtuma hakkab, ei tea keegi, kuid kindel on see, et esitatav saab olema huvitav, nooruslik, pärimuslik ja ainukordne.

TASUTA

Põhja- ja Baltimaade pärimusmuusika õppekavu ühendava Nordtrad võrgustiku kohtumised toimuvad alates 1996. aastast igal aastal erinevas riigis. Täna kuulub võrgustikku 14 muusikakõrgkooli, kes pakuvad pärimusmuusika õpet bakalaureuse tasemest doktoriõppeni. Platvormi eesmärgiks on tugevdada Põhja- ja Baltimaade kõrgemat muusikaharidust pärimusmuusika valdkonnas.

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Toetavad Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn (visittallinn.ee), Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, Kuninglik Norra saatkond Tallinnas ja Tallinna Linnakantselei Kodurahuprogramm.

Külasta Tallinna turismiveebi visittallinn.ee või jälgi sotsiaalmeedias @VisitTallinn kanaleid, kust leiad kasulikku infot ja inspireerivaid soovitusi Tallinna vaatamisväärsuste, tegevuste, sündmuste, restoranide ja meelelahutuspaikade kohta.