Nordtradi meistrite kontsert – laval Põhja- ja Baltimaade kõrgkoolide pärimusmuusika õppejõud

18.04.2024 kell 19:00
Fotografiska Tallinn

Meistrite kontserdil esinevad Nordtradi võrgustiku kõrgkoolide pärimusmuusika õppejõud. Kõlab assortii põhjamaade ja baltikumi rahvamuusikast. Kuulda saab tipptasemel esituses erinevate maade pärimusmuusikat, improvisatsioonilisi palu kui ka autoriloomingut.

PILET 15 € / 10 € PILETIKESKUSEST *

* Sooduspilet kehtib (üli)õpilastele ja pensionäridele

Koolieelikutele (kuni 6 a) sissepääs tasuta

Põhja- ja Baltimaade pärimusmuusika õppekavu ühendava võrgustiku kohtumised toimuvad alates 1996. aastast, võõrustajateks erinevad partnerkõrgkoolid. Täna kuulub võrgustikku 14 muusikakõrgkooli, kes pakuvad pärimusmuusika õpet bakalaureuse tasemest doktoriõppeni. Platvormi eesmärgiks on tugevdada Põhja- ja Baltimaade kõrgemat muusikaharidust pärimusmuusika valdkonnas.

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Toetajad Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn (visittallinn.ee), Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, Kuninglik Norra saatkond Tallinnas ja Tallinna Linnakantselei Kodurahuprogramm.

Külasta Tallinna turismiveebi visittallinn.ee või jälgi sotsiaalmeedias @VisitTallinn kanaleid, kust leiad kasulikku infot ja inspireerivaid soovitusi Tallinna vaatamisväärsuste, tegevuste, sündmuste, restoranide ja meelelahutuspaikade kohta.