Pärimusmuusikute jõulukontserdi veebiülekanne

18.12.2020 kell 19:00
Suur saal

NB! Kontsert toimub ilma publikuta, huvilistel on võimalik jälgida otseülekannet Youtube'is!
Esinevad pärimusmuusika eriala üliõpilased, õppejõud ja sõbrad: Enrik Visla, Monika Väliste, Marta Chan, Marion Selgall, Laura Lehto, Svetlana Rodionova, Karolin Vetevoog, Juan Cabrera, Natali Ponetajev, Marcelo Politano, Luiz Black, Edgar Pacheca, Karoliina Kreintaal, Sofie Meyer, Leanne Barbo, Juhan Uppin, Janika Oras, Katariin Raska ja Tarmo Kivisilla

Vaata ülekannet SIIT!

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus