Rahvusvahelise laulukirjutamise projekti CAVE lõppkontsert

22.03.2024 kell 21:00
Black box

Aarhusi/Aalborgi Kuningliku Muusikaakadeemia, Oulu Rakenduskõrgkooli, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Metropolia Rakenduskõrgkooli ja Taani Riikliku Muusikaakadeemia üliõpilased

TASUTA

Rahvusvaheline laulukirjutamise nädal CAVE toob kokku viie ülikooli (Aarhusi/Aalborgi Kuningliku Muusikaakadeemia, Oulu Rakenduskõrgkooli, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Metropolia Rakenduskõrgkooli ja Taani Riikliku Muusikaakadeemia) üliõpilased ning projekti lõppkontserdil tuleb esitusele uhiuus muusika, mille toovad teieni projektis osalenud muusikud ja kollektiivid. 

Rahvusvahelise projekti CAVE (Composition, Arrangement, Video & Electronics / Kompositsioon, arranžeerimine, video ja elektroonika) eesmärk on koondada Põhja- ja Baltimaade muusika- ja meediatudengid selleks, et luua ning edendada eri maade üliõpilaste koostööd. Tudengid saavad osa valdkondadevahelisest koostööst, kombineerides omavahel helilooming, arranžeerimine, videosalvestus ja -produktsioon ning elektroonika. Alates lugude kirjutamisest proovide ning esinemisteni!

CAVE projekti rahastab NordPlus.

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus