JÄÄB ÄRA! Ristuvad kultuurid / Crossing Cultures. Brasiilia

14.05.2021 kell 19:00
Kammersaal

Samuel Bezerra (klaver), Marcelo Politano (saksofon)
Kavas Gomes, Itiberê, Santoro, Nobre, Pärt, Eller, Tubin, Saar jt

TASUTA

2019. aasta kevadel alustanud kontserdisari „Ristuvad kultuurid / Crossing Cultures“ seab tähelepanu keskmesse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia välisüliõpilased ning pakub lisaks muusikale ka sõnalises ettekandes kultuuriloolist ekskurssi. Sarja iga õhtu keskendub ühele kindlale riigile ja sealt pärit EMTA-s õppivatele üliõpilastele, kes esinevad kontserdil koos eesti tudengitega. 2021. aasta kevadhooajal toimuvad kontserdid on pühendatud Leedule, Gruusiale ja Brasiiliale.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus