JÄÄB ÄRA! Tudengiteisipäev. Heonjeong Gu (flööt). Yuheng Wang (flööt)

13.04.2021 kell 19:00
Kammersaal

Kaastegev Ralf Taal (klaver)
Kavas Bach, Schubert, Hindemith, Gaubert jt

TASUTA

Heonjeong Gu (1996) on sündinud Lõuna-Koreas ning õppinud Seoulis flööti Soo-Youn Kimi ja Jiyoung Wangi käe all. 2018. aastal astus ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse Oksana Sinkova flöödiklassi. Ta on pälvinud III preemia 13ndal Arsmonia kammerorkestri konkursil Seoulis (2015) ja III koha Seouli noorte muusikakonkursil (2016). Samuti on ta olnud kaasatud ansambli Flute & Friends töösse ja võtnud osa Gonjiami muusikafestivalist ja laagrist. Gu on osalenud János Bálinti, Sunghyun Cho, Monica Finco ja Kersten McCalli meistrikursustest.

Yuhen Wang (1998) on pärit Hiinast ning õpib 2017. aastast Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. 2020. aastal omandas ta EMTA bakalaureusekraadi ning jätkab hetkel magistriõpinguid Oksana Sinkova flöödiklassis. Wang on osa võtnud mitmetest meistrikursustest ja konkurssidest ning esinenud paljudel kontsertidel. 2018. aastal pälvis ta diplomi Eesti interpreetide konkursil puhkpillidele ja EMTA-sisesel flöödikonkursil. Ta on võtnud osa Pirmin Grehli, Monica Finco, Ilze Urbāne ja Kersten McCalli meistrikursustest. Wang on esinenud J. S. Bachile pühendatud vanamuusikafestivalil, osalenud Aavo Otsa puhkpilliprojektides ning astunud üles Oksana Sinkova klassikontsertidel ja EMTA puhkpilliosakonna kontsertidel. 

 

Kontserdisari „Tudengiteisipäev“ peegeldab EMTA üliõpilaste laia spektrit klassikast pärimuseni ning viiulist fagotini. Esinevad nii esmakursuslased kui ka peatsed koolilõpetajad, nii eesti kui ka välistudengid, solistid ja kammeransamblid.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus