JÄÄB ÄRA! Uudislooming

03.04.2021 kell 19:00
Black box

Momir Novakovic (akordion), Annely Leinberg (alt), Karl Tipp (saksofon), Yestyn Griffith (viiul), Liisa Marandi (klaver), Emilie Caupin (metsosopran), Alireza Farajianhamedani (klaver)
Kavas Otto Iivari „Dunes“, Astra Irene Susi „Desolation of the Mind“, Viktoria Grahv „Ma hingan lihtsalt rohkem“, Andrea Sordano „Delicati Equilibri“, Gerta Raidma „29 06 1927“, Sofie Meyer „Fragmenter“, Alireza Farajianhamedani „Odi et amo“

TASUTA

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus