102 suures saalis. EMTA saksofoniklass 40

31.10.2021 kell 17:00
Suur saal

Saksofonikvartetid SaxEst ja Quattro Quarti, Eesti Saksofonikvartett, saksofoniansambel ja -orkester
Solistid Uku Gross, Joonas Neumann, Villu Veski, Virgo Veldi
Kaastegevad Karl-Johan Kullerkupp (vibrafon), Kaspar Ernesaks (vibrafon), Kai Ratassepp (klaver), Ralf Taal (klaver), Veronika Portsmuthi kooriakadeemia kammerkoor (dirigent Veronika Portsmuth)
Dirigent Toomas Vavilov
Kavas Bonneau, Planel, Dubois, Piazzolla, Escaich, Kõrvits (Eesti esiettekanne), Veski/Maaker, Maltis (maailmaesiettekanne), Matson jt

TASUTA PILET FIENTAST

Kontserdisari „102 suures saalis“ koondab enesesse maailmatasemel muusikaprogrammi, mille esitajateks on muusika- ja teatriakadeemia õppejõud – väljapaistvad eesti muusikud –, üliõpilaste paremik ning mainekad külalisinterpreedid partnerülikoolidest ja mujalt. Akadeemia juubeliaastal alguse saanud sarja kontserdid toimuvad EMTA kontserdi- ja teatrimaja südames – suures saalis, mis pakub Eesti parimat akustikat ja kaasaegseimaid tehnoloogilisi võimalusi.

NB! Üritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud  inimesed. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohtustust ei ole. Täpsem info: www.kul.ee/covid-tervisetoend. Peame sündmuste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid.

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus