Akadeemia koolikontsert

05.05.2022 kell 12:00
Suur saal

Löökpillimängijad Vambola Krigul, Anni Karu, Gertrud Leopard, Brita Reinmann, Reno Kokmann, Atis Kriškāns
Kavas Reich
Kontserti juhib Johan Randvere
Esseekonkursi „Mina ja muusika – muusika ja mina“ parimate autasustamine
Kontserdile järgnevad pärast vaheaega muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakonna erialasid tutvustavad workshop’id

TASUTA PILET FIENTAST JA TUND ENNE ALGUST KOHAPEALT

Klassiga külastamiseks palume registreeruda aadressil kontsert@eamt.ee

Kord kuus toovad akadeemia koolikontserdid Eesti kõige uuemale kontserdilavale oma ala silmapaistvad noored muusikud. Iga kontserdi kava on eriilmeline – kuulda saab mitmesuguseid instrumente, ansambleid, orkestrit ja koori. Muusikapalade vahele räägib EMTA doktorant ja pianist Johan Randvere põnevaid lugusid muusikaajaloost ja muusikast üldisemalt.

Muusika- ja teatriakadeemia koolikontserdid teeb eriliseks see, et lapsed, noored ja õpetajad on oodatud välja tulema oma harjumuspärasest keskkonnast ning külastama EMTA suurt saali, et näha ja kogeda kontserdilkäigu ilu ning erakordsust. Alles kolmandat hooaega kasutuses olev akadeemia esindussaal paistab silma oma maailmatasemel akustika, kauni sisearhitektuuri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste poolest. Kuna otsene kontakt muusika ja muusikuga on eriline ning pakub suuremat elamust, kui muusika kohta raamatust lugemine, annavad EMTA koolikontserdid suurepärase võimaluse rikastada kooliõpilaste haridusteed.

Tule koolist kontserdile!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus