Akadeemia koolikontsert

06.10.2021 kell 12:00
Suur saal

Johan Randvere (klaver) ja EMTA noorteakadeemia liikmed Susanne Rull (flööt), Toomas Oskar Kahur (tuuba), Tähe-Lee Liiv (klaver), Katariina Tammemägi (viiul), Patrick Mauer (fagott)
Kaastegevad Lisanne Rull (harf), Kai Õunapuu (klaver), Jana Peäske (klaver)
Kontserti juhib Johan Randvere
Kavas Sibelius, Piazzolla, Rahmaninov, Dumitru, Wieniawski jt

TASUTA PILET FIENTAST

Klassiga külastamiseks palume registreeruda aadressil kontsert@eamt.ee

Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli kontserdihooaega toovad sügistuuled mitmeid uuendusi, millest üks olulisemaid on kooliõpilastele suunatud kontserdisarjaga alustamine. 

Kord kuus toovad akadeemia koolikontserdid Eesti kõige uuemale kontserdilavale oma ala silmapaistvad noored muusikud. Iga kontserdi kava on eriilmeline – kuulda saab mitmesuguseid instrumente, ansambleid, orkestrit ja koori. Muusikapalade vahele räägib EMTA doktorant ja pianist Johan Randvere põnevaid lugusid muusikaajaloost ja muusikast üldisemalt.

Muusika- ja teatriakadeemia koolikontserdid teeb eriliseks see, et lapsed, noored ja õpetajad on oodatud välja tulema oma harjumuspärasest keskkonnast ning külastama EMTA suurt saali, et näha ja kogeda kontserdilkäigu ilu ning erakordsust. Alles kolmandat hooaega kasutuses olev akadeemia esindussaal paistab silma oma maailmatasemel akustika, kauni sisearhitektuuri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste poolest. Kuna otsene kontakt muusika ja muusikuga on eriline ning pakub suuremat elamust, kui muusika kohta raamatust lugemine, annavad EMTA koolikontserdid suurepärase võimaluse rikastada kooliõpilaste haridusteed. 

Tule koolist kontserdile!

NB! Üritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Tõendit ei nõuta alla 18-aastastelt külalistelt. Täpsem info: www.kul.ee/covid-tervisetoend. Peame sündmuste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid.

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus