Doktorikontsert. Heigo Rosin (löökpillid)

18.06.2023 kell 19:00
Black box

Kaastegev Tammo Sumera (live-elektroonika)

Kavas Alvarez, Séjourné, Viñao, Maric

TASUTA

Kavas:

Javier Alvarez. „Põlev vesi”

Emmanuel Séjourné. „Atraktsioon”

Alejandro Viñao. „Puit, Tuul ja Metall”

Dave Maric. „Triloogia” (1. – 3.)

 

Heigo Rosin (1989) on Eesti esimene löökpillimängija, kes on spetsialiseerunud soolo- ja kammermuusikale. Ta on esinenud Euroopa ja Ameerika kuulsates kontserdisaalides – Carnegie Hall (New York), Tonhalle (Zürich), Gewandhaus (Leipzig), astudes üles nii soolokavadega kui ka solistina mainekate orkestrite ees. 2015. aastal valiti Rosin Orpheum Foundation” solistide stipendiaadiks Šveitsis ning samal aastal ka World Percussion Groupi kontsertmeistriks, millega kaasnes 5 nädala pikkune tuur Ameerika Ühendriikides. Alates 2016. aastast on ta Malletechi löökpillide ja Sabian taldrikute ametlik artist.

 

Tammo Sumera (1984) on spetsialiseerunud akadeemilise muusika salvestamisele ja kaasaegse elektronmuusika esitamisele, kuid tegutseb ka laiemalt audiovisuaalse tehnoloogia valdkonnas. Koostööd on ta teinud enamiku eesti heliloojate, interpreetide ja kollektiividega ning andnud kontserte suuremas osas Euroopast, USAs ja Jaapanis.

Tammo tegutseb vabakutselise elektronmuusiku ning heli- ja videorežissöörina. Lisaks õpetab ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias helirežiid ning elektronmuusika interpretatsiooni, tegeleb multimeedia kunstiprojektide teostajana ja professionaalsete audio-videoseadmete hankija ning konsultandina.

 

Korraldaja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus

 

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.