müriaadFEST. Noored klassikud @ Viimsi Artium

16.11.2022 kell 17:00
Viimsi Artiumi kammersaal

Iris Eva Aabloo (viiul), Triin Veissmann (viiul), klaveril Reet Ruubel

Pilet 8 € Piletilevist

Kavas Ysaÿe, Debussy, Franck

 

Viiuldajad Iris Eva Aabloo ja Triin Veissmann on koos musitseerinud 2016. aastast. Neid seovad ühised õpingud Tiiu Peäske ja Triin Ruubel-Lillebergi käe all. Kavas on viiuli kuldrepertuaari kuuluvad sooloteosed ning isiklikud lemmikud. 

Kontserdisari “Noored klassikud @ Viimsi Artium” toob lavale Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia noored interpreedid. Sarja raames esinevad nii esmakursuslased kui ka peatsed koolilõpetajad, nii eesti kui ka välistudengid, solistid ja kammeransamblid.

Kontserdisari toimub Viimsi Artiumi ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koostöös

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia müriaadFEST toimub 13.–23. novembrini 2022.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.