MiniCOMMUTE#2. „Vooluring“

19.09.2020 kell 21:00
EMTA multimeediakeskus D501

Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansambel EMA: Doris Hallmägi, Ekke Västrik, Theodore Lee Parker, Mihkel Tomberg, Tarmo Johannes, Taavi Kerikmäe
Kavas Marcelo Chacur Politano, Doğaç Işbilen, Áki Frostason, Kristjan Kannukene, Mihkel Tomberg, Doris Hallmägi (maailmaesiettekanded)

TASUTA

Projekt “Vooluring” pakkus EMTA tudengitele võimaluse komponeerida Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi ansamblile EMA. Koostöö tulemusena on valminud graafilised ja videopartituurid, mis tulevad  esmaettekandele. Lisaks esitab EMA oma liikmete Doris Hallmägi ja Mihkel Tombergi kompositsioone ansmblile.
Taavi Kerikmäe

 

Ansambel EMA on asutatud 2017. aastal ning ühendab erineva tausta ja instrumentaariumiga kuut elektroonilise muusika entusiasti. Ansambli eesmärgiks on tegeleda süvitsi mineva elektroonilise muusika esituse ja loomega. Ansambli instrumentaarium koosneb laiast valikust elektroonilistest muusikainstrumentidest, mis varieerub vastavalt kompositsioonidele. EMA on üles astunud rahvusvahelistel festivalidel World Music Days, festival Afekt, Üle Heli. 

Ansamblis mängivad:
Doris Hallmägi
Ekke Västrik
Theodore Lee Parker
Mihkel Tomberg
Tarmo Johannes
Taavi Kerikmäe

MiniCOMMUTE#2
17.09–20.09
Neli päeva
Neli põnevat kontserti
Elektroakustilised ja audiovisuaalsed teosed
Esiettekanded

MiniCOMMUTE pakub EMTA heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakonna parimaid palu, mis seotud publiku jaoks terviklikeks kontsertideks.

Vaata ka commute.art

 

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus