müriaadFEST. Festivali lõppkontsert

25.11.2020 kell 19:00
Suur saal

Esinevad EMTA erinevate erialade üliõpilased:
Lekso Kapanadze (bariton), Vittoria Ecclesia (klarnet), Jakob Peäske (fagott), Hanna Taube (saksofon), Piret Mikalai (klaver), Maila Laidna (klaver), Johan Randvere (klaver), Sven-Sander Šestakov (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver, EMTA noorteakadeemia) ning Eesti keelpillimängijate konkursil edukalt esinenud EMTA keelpilli eriala tudengid
Kaastegev Irina Oja (klaver)
Kavas Tšaikovski/Pletnjov, Balakirev, Debussy, Ravel, Milhaud jt

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus