Noorteakadeemia gala

27.02.2021 kell 19:00
Suur saal

Karoliina Kuppart (viiul), Miia Ruubel (viiul), Rahel Peäske (viiul), Grettel Eerik (vioola), Susanne Rull (flööt), Tähe-Lee Liiv (klaver), Uku Gross (saksofon), Patrick Mauer (fagott), Tiit Tomp (klaver)
Kavas Schubert, Donizetti, Ravel, Saint-Saëns, Kreisler jt

TASUTA

2020. aasta sügisel võttis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ette olulise sammu noorte talentide kaasamiseks juba enne nende ülikooli astumist – tegevust alustasid noorteakadeemia ja noorteprogramm. Kuna paljudel muusikaerialadel algab professionaaliks kujunemine juba märksa varem kui kõrgkooliajal, on EMTA jaoks väga oluline toetada noori muusikuid juba nende professionaalse vundamendi ladumisel. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia noortele suunatud tegevuste põhieesmärgiks ongi märgata võimalikult varakult silmapaistvaid andeid ning toetada igakülgselt nende arengut ja püüdlusi.

Noorteakadeemia koondab endasse erinevate muusika- ja teatriakadeemias õpetatavate erialade noori, keda ühendab silmapaistev andekus, pühendumus ning kindel soov saada oma ala professionaaliks. Selle liikmed on vanuses kuni 17 eluaastat ning õpivad kõik noorteakadeemiaga paralleelselt mõnes teises oma erialaga seotud õppeasutuses. Akadeemia pakub neile nii individuaaltunde EMTA erialaõppejõuga, kammeransamblimängu, kontsertidel ülesastumisi kui ka meistrikursustel osalemist. Noorteprogramm kaasab laiemalt erineva profiiliga noori talente, võimaldades neil osa saada EMTA-s toimuvatest sündmustest – kontsertidest, meistrikursustest ja paljust muust. Nii noorteakadeemia kui ka noorteprogrammi liikmetes näeb EMTA oma tulevasi tudengeid ning Eesti muusika- ja kultuurielu professionaale.

 

NB! Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia peab sündmuste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid. Palume jälgida infot emtasaalid.ee

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus