Sada suures saalis

10.11.2019 kell 17:00
Suur saal

„Vaskpillimuusika sajand Tallinna Konservatooriumis / Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias”
EMTA sümfooniline puhkpilliansambel, Eesti Noorte Kontsertorkester, Brass Academy Tallinn
Solistid Jan Marius Laur (trompet), Villem Endel Tiits (flüügelhorn), Hendrik Jaak Sepp (tromboon), Susanna Liisa Onoper (klaver), Jae Wook Sung (metsasarv), Silver Niinemets (trompet, flüügelhorn), Ella Mimosa Laine (tromboon), Karl Abro (eufoonium), Enri Remmelgas (tuuba)
Dirigendid Aavo Ots, Priit Sonn, Villem Endel Tiits, Enri Remmelgas
Kavas Otsa, Eespere, Krigul, Steiner, Trass (maailmaesiettekanne), Siimer (maailmaesiettekanne) jt

TASUTA

Kontserdisari „Sada suures saalis“

Sada aastat tagasi pandi alus eesti professionaalsele muusikaharidusele. Naljatledes võib öelda, et sada aastat on oodatud ka väärilist kontserdisaali, kus kuulajatele kõrgel tasemel kvaliteetseid muusikaelamusi pakkuda. EMTA kauaoodatud kontserdi- ja teatrimaja valmimisega on see unistus täitunud ning uue hoone südameks olev suur saal, mis mahutab korraga ligi 500 kuulajat, pakub Eesti parimat akustikat ja kaasaegseimaid tehnoloogilisi võimalusi. Lisaks EMTA 100 juubelisündmustele käivitub käesoleval hooajal kontserdisari „Sada suures saalis“, mis oma mitmekülgsete kontsertidega publikule uut kontserdisaali tutvustab. Juubeliaastale vääriliselt on uue kontserdisarja esinejateks eesti tippmuusikud, EMTA üliõpilaste paremik ning mainekad külalisinterpreedid partnerülikoolidest ja mujalt.

„Sada suures saalis“ – kõrgetasemelise muusikaprogrammiga kontserdisari Tallinna südalinna moodsaimas kontserdimajas!

 

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus. Koostöös Aavo Otsa Muusikastuudioga.