Varajase muusika üliõpilaste kontsert

13.12.2020 kell 12:00
Kammersaal

Egle Veltmann (sopran), Ieva Melāne (sopran), Svetlana Rodionova (sopran), Cristina Ortiz Díaz (traversflööt), Silver Niinemets (barokktrompet), Lauri Johannes Karhi (barokktrompet), Yestyn Griffith (barokkviiul), Meelis Orgse (barokkviiul), Kristiina Talen (barokkvioola), Anu Luukela (barokktšello), Martin Kullamaa (kontrabass), Andrea Scalzo (klavessiin), Matleena Lauha (klavessiin), Susanna Liisa Onoper (klavessiin), Leiu Tõnissaar (klavessiin), Elina Tšertšel (klavessiin), Anneli Tohver (klavessiin)
Kavas Corelli, Bach, Händel, Vivaldi, Telemann, A. Scarlatti, Monteverdi

TASUTA PÄÄSE PILETILEVIST

NB! Kui olete otsustanud mingil põhjusel kontserdile mitte tulla, palume sellest esimesel võimalusel teada anda aadressil kontsert@eamt.ee, et saaksime teie pileti tühistada.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Sündmuse korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja etenduskeskus